“Coral club” – це компанія, яка турбується про здоровий спосіб життя своїх клієнтів, їхню красу та чистоту в будинку.

Впродовж 20 років свого існування продукція “Coral club” є лідером серед світових продажів товарів, які пропагують здоровий спосіб життя, які дбають за екологічну чистоту в будинку та здоровий вигляд клієнтів.

Успіх та світове визнання – це результат роботи команди “Coral club”, яка при роботі з клієнтами користується такими правилами як порядність та людяність, гарантує бездоганну якість, результат та економне обґрунтоване  використання  продуктів.

Компанія “Coral club” пропонує товари, які дозволять зберегти здоров’я та підтримати активний спосіб життя впродовж довгих років. Тому ми переконані, що довголіття людей залежить від способу їхнього життя та життєвої енергії організму. Концепція компанії “Coral club” «Здоров’я» полягає в тому, що потрібно організм напоїти – очистити – нагодувати та захистити. Саме продукти лінії “Здоров’я” –  вода “Коло – Вода Плюс” та “Алка – Майн” – допоможуть Вам в тому. Адже, щоб бути здоровим, не обов’язково витрачати багато часу та сил. Головне –  виконувати це послідовно і систематично: адже здоровим бути модно. А якісна очищена вода – підгрунтя нашого здоров’я.

  Організм людини не завжди потребує висококалорійної їжі, до якої ми звикли. Можна запропонувати і альтернативні біодобавки від “Coral club”, які гарантують приплив життєвої енергії, бадьорість впродовж довгого виснажливого робочого дня та активність. Саме амінокислоти (білки), корисні мінерали, ферменти та вітаміни, які вкрай необхідні нашому організму, є в БАДах від “Coral club”.

Багато хто з нас навіть не задумується над тим, що наше здоров’я залежить від чистоти організму. Адже за роки життя організм зашлаковується і втрачає свою активність, що спричиняє різні захворювання. Саме “Коло – Вада”  є тим очисником, який допоможе позбутися від небажаних залишків та токсинів в організмі.

Захистити свій організм від дій навколишнього середовища, зберегти молодість , здоров’я та красу допоможе “Коло – Вада”, біодобавки та загалом комплексний підхід до нашого здоров’я. Адже використання натуральних, екологічно чистих та безпечних для життя людини товарів – запорука довголіття від “Coral club”.

Щоб підтримати здоровий організм, пропонуємо натуральні засоби для догляду в будинку. Так, продукти «Alive», які не викликають алергії, допоможуть прибрати пилюку з поверхонь у будинку, вимити посуд без залишків жиру, випрати речі без їдкого запаху, але з бездоганним результатом, відчистити старі забруднення без надмірних зусиль. «Alive» – це засоби для чистого будинку, розроблені за унікальними технологіями світових стандартів, які гарантують бездоганну якість, економію грошей та сил.

  Здорова людина в екологічно чистому будинку – це ознака успішних та красивих людей. Підтримати природню красу та захистити організм від старіння допоможуть товари від “Coral club”.

“Coral club” – це вибір людей, які думають про своє здорове майбутнє та майбутнє близьких. Це просте та правильне рішення при підході до свого способу та стилю життя. Адже продукція та товари (близько 150) від “Coral club” забезпечать довголіття та природню красу, підтримають чисту в організмі та будинку без надмірних зусиль. Успіх приходить разом з продукцією “Coral club”!

 

Бачення

Щодня сотні тисяч людей в усьому світі підтримують здоров’я, красу, чистоту в оселі та зміцнюються у своєму прагненні змінити життя на краще за допомогою інноваційних продуктів Coral Club.

  • Ми розкриваємо нові можливості ділового розвитку для кожного, незалежно від національності, кольору шкіри, віросповідання, віку та досвіду.
  • Щодня ми мотивуємо людей на здійснення практичних кроків до покращення якості свого життя і своїх близьких.
  • Ми допомагаємо людям почуватися краще, впевненіше і більш самодостатньо.
  • Ми надихаємо людей змінювати світ на краще з турботою про екологію та гармонію.

Зміни починаються з кожного.

Глобальна партнерська мережа, учасники якої на щоденній основі обирають нашу продукцію, сповнюють увесь світ впевненістю у тому, що разом ми змінимо цей світ на краще. При цьому кожний з партнерів усвідомлює, що ці зміни можливі лише за умови, що вони почнуться саме з нього. Так за допомогою маленьких власних кроків на шляху здоров’я, краси та чистоти ми робимо свій внесок у побудову кращого майбутнього.

Виробництво Coral Club

У США, Канаді, Німеччині, Франції, Японії, Кореї та Росії Coral Club розвиває два напрями виробництва: власне та контрактне.

Обширні інвестиції у власне виробництво дозволяють компанії забезпечити впевненість дистриб’юторів не лише у якості продукції, але й, що не менш важливо, у дотриманні своєчасного запуску, логістики та обсягів поставок.

Контрактне виробництво, пропоноване Coral Club, здійснюється лідерами ринку, компаніями, які посідають перші рядки у рейтингах виробників продуктів здорового способу життя, косметичної індустрії та товарів для дому.